„Sprzedam mieszkanie w Łodzi” – jak pisać ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości?

Aby sprzedaż mieszkania szybko zakończyła się sukcesem, potrzebna będzie atrakcyjna oferta. Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania odgrywa kluczową rolę na pierwszych etapach poszukiwania kupców. Wbrew pozorom przygotowanie skutecznego ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości wcale nie jest tak proste jak się wydaje. Na stronach biur nieruchomości i serwisów ogłoszeniowych codziennie pojawiają się tysiące nowych ofert. Jak w takim razie napisać ogłoszenie o sprzedaży mieszkania lub innej nieruchomości, żeby szybko i dobrze sprzedać?

Co powinno zawierać ogłoszenie? Jak przygotować się do zamieszczenia ogłoszenia? Jakie kroki wykonać zanim w ogóle zaczniesz pisać tekst na stronę ogłoszeniową? Radzimy, jak napisać ogłoszenie o sprzedaży mieszkania, które faktycznie pomoże Ci sprzedać nieruchomość w Łodzi czy gdziekolwiek w Polsce.

(więcej…)

Jak tanio kupić i drogo sprzedać? Doradztwo w kupnie i sprzedaży nieruchomości

Planujesz zakup albo sprzedaż mieszkania? Decydując się na inwestycję w nieruchomości lub kupno domu często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele wyzwań czeka na nas zanim ostatecznie zamkniemy transakcję. Poruszając się po rynku nieruchomości, warto mieć wiedzę nie tylko z dziedziny nieruchomości, ale też finansów, prawa oraz pewną porcję wiedzy technicznej. 

Jeżeli na co dzień nie zajmujesz się branżą mieszkaniową, najpewniej procedury zakupu lub sprzedaży mieszkania są dla Ciebie jedną wielką nieznajomą. Nic dziwnego – nie musisz przecież znać się na wszystkim. Decydujesz się sprzedać lub kupić mieszkanie i co dalej? W tym momencie wkraczają nasi specjaliści ds. nieruchomości.

(więcej…)

Zakup mieszkania w Łodzi – dlaczego warto zamieszkać w Łodzi?

Z czym kojarzy Ci się Łódź? Na myśl przychodzą Ci festiwale filmowe i kultura żydowska czy niszczejące budynki i zaniedbane dworce? Łódź to miasto, które na przestrzeni lat zmieniło się nie do poznania. Nowe inwestycje wyrastają jak grzyby po deszczu, dawne budynki i fabryki włókiennicze przechodzą renowacje, a na mapie miasta pojawiają się nie tylko nowe obiekty kultury, restauracje i atrakcje dla mieszkańców, ale też… nowe mieszkania na sprzedaż. Łódź dziś przeżywa renesans, przyciągając coraz to nowych inwestorów i kupców nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. A jednak mieszkania w Łodzi wciąż zajmują wysokie pozycje w raportach miast z najniższymi cenami nieruchomości.

(więcej…)

Lokal komercyjny – sprzedaż i wynajem

Chcąc prowadzić własny biznes, należy zadbać oczywiście o jego siedzibę. To w niej będziemy przyjmować klientów, wykonywać nasze usługi lub oferować towary. Siedziba pełni nie tylko funkcję użytkową, staje się bowiem prawdziwą wizytówką naszej firmy. Ważne, żeby profesjonalnie się prezentowała i robiła wrażenie na klientach.

(więcej…)

Łódź

Warszawa