Sprzedaż inwestycji deweloperskich

Twoja inwestycja w naszych rękach. Partnerstwo w kreowaniu sukcesu nieruchomości.

W HF jesteśmy dumni ze współpracy z deweloperami i uczestnictwa w tworzeniu nowoczesnych i ekskluzywnych projektów mieszkaniowych. Nasza zdolna i doświadczona drużyna posiada bogate doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu nieruchomości oraz w ścisłej współpracy z deweloperami. Wspólnie tworzymy rozwiązania, które spełniają marzenia klientów i przynoszą sukces deweloperskim projektom.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, by poznać, jak możemy przyczynić się do powodzenia Twojej inwestycji.

Masz pytania?

Realizujemy obsługę sprzedaży mieszkań m.in. dla:

Dostarczamy oszałamiające wyniki sprzedaży

Dla deweloperów, którzy poszukują partnera, który potrafi dostarczyć oszałamiające wyniki sprzedaży, jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasze doświadczenie w roli biura sprzedaży dewelopera sprawia, że Twój projekt otrzyma nie tylko profesjonalną obsługę, ale również wsparcie ekspertów, którzy doskonale rozumieją dynamikę rynku nieruchomości.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś deweloperem i chcesz żebyśmy zajęli się kompleksową obsługą sprzedaży Twojej inwestycji, skontaktuj się z nami. Zapewniamy kreatywną obsługę marketingową i świetne efekty sprzedaży Twojej inwestycji w krótkim czasie.

Szukasz sprawdzonego partnera w procesie sprzedaży inwestycji deweloperskiej?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu.

Z powodzeniem sprzedaliśmy całe inwestycje deweloperskie

Przygotowani do wzięcia odpowiedzialności za cały proces sprzedaży, od tworzenia skutecznych strategii marketingowych po obsługę klienta i finalizację transakcji, przekształcimy Twoją inwestycję w sukces biznesowy. Nasze osiągnięcia mówią same za siebie – z powodzeniem sprzedaliśmy całe inwestycje, osiągając pełne zadowolenie naszych zleceniodawców.

Dzięki naszej pasji, determinacji i profesjonalizmowi, Twoja inwestycja nie tylko zyska na wartości, ale stanie się integralną częścią naszego sukcesu. Nasze rozległe zaplecze i znajomość rynku nieruchomości pozwalają nam doskonale dopasować strategię do unikalnych cech Twojego projektu.

3 miesiące
to nasz średni czas sprzedaży inwestycji za 2022 rok

Doradztwo i wsparcie
na każdym naszej współpracy

5-8 % zysku
o tyle podnosimy wartość Twojej nieruchomości

Finalizujemy 80% transakcji
w przeciągu 2 miesięcy

Razem możemy osiągnąć znacznie więcej

Daj nam szansę zrealizować Twoją wizję i zapewnić Ci kompletne wsparcie na każdym etapie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać, jak możemy wspólnie stworzyć przyszłość nieruchomości, która wyznacza nowe standardy branży.

Twój projekt, nasza ekspertyza – partnerstwo, które przynosi rezultaty. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, Z przyjemnością przyjrzymy się Twojej inwestycji i omówimy, jak możemy razem osiągnąć wyjątkowe efekty.

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy do Ciebie.

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą nawet w ciągu 1 godziny i przedstawimy możliwości współpracy.

  • specjalista House Factory dobierze najlepsze rozwiązanie,
  • podpowiemy, jak przygotować się do transakcji,
  • dowiesz się, jakich efektów możesz się spodziewać,
  • konsultacja jest bezpłatna.

Wolisz porozmawiać od razu?

Czekamy na Twój telefon 7 dni w tygodniu w godzinach
od 9.00 do 20.00

Kontakt