O nas

Z uwagi na fakt, że nie jesteśmy standardowym biurem nieruchomości, również nie będziemy zaczynać naszej charakterystyki, od tego jak jesteśmy „fajni” i w jak łatwy sposób realizujemy transakcje kupna/sprzedaży/najmu/wynajmu, czym uwielbiają chwalić się nasi koledzy i koleżanki z konkurencyjnych firm.

Podjęcie dobrej decyzji i przeprowadzenie idealnie całego procesu związanego ze zmianą swojego miejsca zamieszkania, to dość wymagające i skomplikowane przedsięwzięcie. HOUSE-FACTORY to zespół przede wszystkim konkretnych i co najważniejsze, skutecznych Doradców, którzy pomogą Ci w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji. Podjęcie słusznej decyzji przy wydaniu kilkuset tysięcy złotych na swoją wymarzoną nieruchomość, to bardzo ważny aspekt życia, w którym warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ludzi takich jak my!

Poniżej indywidualne opisy każdego z naszych Doradców – czekamy, aby Ci pomóc!

Zadzwoń do najbardziej odpowiadającej Ci osoby

Znajdziecie nas na Facebooku, oraz YouTube.


Na podstawie art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR), niniejszym upoważniam do przetwarzania danych osobowych House Factory, ul. Piotrkowska 24, 90-269 Łódź w celu przedstawienia oferty. Dane podaję dobrowolnie, wiedząc że przysługuje mi prawo wglądu i ich edycji.

House Factory
ul. Piotrkowska 24
90-269 Łódź

Zadzwoń
570888655
570888544

Napisz
Mail - biuro@house-factory.pl

Obserwuj