O nas

Mariusz Jurczyński

tel. 571 236 834

mjurczynski@house-factory.pl

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego – Kierunek Ekonomia/Inwestycje Kapitałowe. Z rynkiem nieruchomości związany od 2011 roku. Zaczynał w Łodzi, obecnie pomaga znaleźć wymarzoną nieruchomość naszym klientom w Warszawie. Jego specjalizacją są negocjacje. Jak sam mówi: “Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klienta, dlatego przy każdej transakcji wytrwale dążę do znalezienia najbardziej korzystnego rozwiązania zarówno dla sprzedającego, jak i dla kupujących.”

Kamil Pabiańczyk

tel. 570 888 955 

kpabianczyk@house-factory.pl

Profesjonalizm, empatia oraz cierpliwość to największe atuty naszego lidera. Kilkuletnie doświadczenie i wykształcenie branżowe pozwala mu na rozwiązanie każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji. Współpraca i nastawienie na cel pozwala mu osiągać sukcesy nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym i sporcie.

Foxy – pies biurowy

hau, hau, housefactory 😉

Weronika Pasińska

tel. 570 888 922

pasinska@house-factory.pl

Weronika jest studentką wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Inwestycje i Nieruchomości, co w połączeniu z doświadczeniem zdobytym w naszej firmie pozwala jej efektywnie działać na rynku nieruchomości. Zawsze pełna zapału i chęci do pracy stawia czoła wszystkim oczekiwaniom swoich klientów.

Kamil Wasielczyk

tel. 570 888 136

wasielczyk@house-factory.pl

Kamil został pośrednikiem nieruchomości z pasji. Swoją przebojowością, energią i wiedzą stara się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoją wiedzę stale poszerza studiując kierunek związany z nieruchomościami. Zawsze uśmiechnięty i zmotywowany do pracy. W wolnym czasie wielki fan piłki nożnej.

Patryk Zdych

tel. 730 965 991

zdych@house-factory.pl

Młody, ambitny, zaangażowany. Pomimo młodego wieku prace rozpoczął z pasji i zainteresowania rynkiem nieruchomości. Jego wytrwałość́ i zaangażowanie w każdej sytuacji pozwala na zbudowanie doskonałej relacji i efektywnej współpracy opartej na zaufaniu i szczerości. Pełen zapału i uśmiechu, otwarty na nowe wyzwania, z chęcią̨ rozwiąże nawet te najtrudniejsze problemy klienta. Prywatnie miłośnik piłki nożnej, uwielbia rywalizację i adrenalinę.

Patrycja Pełka

tel. 730 965 292

pelka@house-factory.pl

Od 13 lat związana z handlem. Dzięki umiejętnościom analizy potrzeb klienta i łatwości nawiązywania kontaktów współpraca z Patrycją to przyjemność. Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza i wypracowane standardy, pozwoliły jej na stworzenie efektywnego modelu współpracy, w którym najważniejsze jest zadowolenie Klientów.

Paweł Januszek

tel. 791 093 363 

januszek@house-factory.pl

Paweł posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, które w połączeniu z dbałością o klienta, gwarantują sukces transakcji. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz 100% zaangażowania.
Dla Pawła nie ma tematów nie do rozwiązania, w przypadku napotkanych przeszkód drąży temat do momentu uzyskania oczekiwanego rezultatu. Pasjonat piłki nożnej. Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia i biznesu.

Tomasz Michalski

tel. 570 888 233

tmichalski@house-factory.pl

To co charakteryzuje Tomka praktycznie w każdym aspekcie jego życia jest fakt, iż jest kilkunastokrotnym maratończykiem. Niesamowita wytrwałość i stawianie czoła, czasem bardzo trudnym sytuacjom, sprawia, że Tomek idealnie odzwierciedla to czym cała grupa HOUSE-FACTORY wyróżnia się na rynku.

Krystiana Klich

tel. 730 965 608

klich@house-factory.pl

Absolwent Politechniki Poznańskiej – kierunek Budownictwo. W swojej pracy kieruje się życzliwością wobec ludzi oraz rzeczowością wobec nieruchomości. Indywidualne podejście do każdej sprawy i szukanie nieszablonowych rozwiązań to dla niego podstawa w relacjach z klientami. Zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym zawsze pozytywnie nastawiony do nadchodzących wyzwań i ukierunkowany na osiągnięcie celu. Wolny czas wykorzystuje na dalekie wyprawy rowerowe oraz wygrzewanie się w saunie.

Robert Kornecki

tel. 570 888 655

rkornecki@house-factory.pl

Związany z rynkiem nieruchomości od samego początku swojej kariery zawodowej. Osobiście zbudowana i wykształcona przez niego grupa najbardziej skutecznych specjalistów ds. nieruchomości w Polsce zrealizowała pod jego okiem ponad 1000 transakcji kupna-sprzedaży. Prywatnie urodzony sportowiec, uwielbiający adrenalinę i rywalizację.

Z uwagi na fakt, że nie jesteśmy standardowym biurem nieruchomości, również nie będziemy zaczynać naszej charakterystyki, od tego jak jesteśmy “fajni” i w jak łatwy sposób realizujemy transakcje kupna/sprzedaży/najmu/wynajmu, czym uwielbiają chwalić się nasi koledzy i koleżanki z konkurencyjnych firm.

Podjęcie dobrej decyzji i przeprowadzenie idealnie całego procesu związanego ze zmianą swojego miejsca zamieszkania, to dość wymagające i skomplikowane przedsięwzięcie. HOUSE-FACTORY to zespół przede wszystkim konkretnych i co najważniejsze, skutecznych Doradców, którzy pomogą Ci w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji. Podjęcie słusznej decyzji przy wydaniu kilkuset tysięcy złotych na swoją wymarzoną nieruchomość, to bardzo ważny aspekt życia, w którym warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ludzi takich jak my!

Poniżej indywidualne opisy każdego z naszych Doradców – czekamy, aby Ci pomóc!

Zadzwoń do najbardziej odpowiadającej Ci osoby

Znajdziecie nas na Facebooku, oraz YouTube.

Łódź

Warszawa