O nas

Klaudia Sobczyk

tel. 730 965 608

sobczyk@house-factory.pl

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego – studia magisterskie na kierunku Inwestycje i Nieruchomości, Gospodarka Nieruchomościami. Praca jest dla mnie przede wszystkim pasją ale często też wyzwaniem. Doświadczenie i profesjonalizm pozwalają mi płynnie poruszać się na lokalnym rynku nieruchomości mieszkaniowych, a doskonała znajomość potrzeb swoich klientów na szybkim znalezieniu nowego lokum. Osoba o dobrym sercu i dużej dozie empatii.

Sonia Kozera

tel. 576 317 000

skozera@house-factory.pl

Uśmiech, doświadczenie i zaangażowanie. Od 3 lat pomagam klientom indywidualnym oraz inwestorom na terenie Łodzi i okolic spełniać marzenia o nowych mieszkaniach, domach i działkach. Moi klienci cenią we mnie 100% zaangażowanie oraz kompleksową pomoc – od pierwszego kontaktu, aż do przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi. Potrafię słuchać i analizować potrzeby klientów, a do każdego nowego zlecenia podchodzę nie tylko profesjonalnie, ale też z entuzjazmem. Uważam, że rolą agenta nieruchomości jest przede wszystkim zrozumienie pełnego obrazu sytuacji i pomoc w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Kamil Pabiańczyk

tel. 570 888 955 

kpabianczyk@house-factory.pl

Profesjonalizm, empatia oraz cierpliwość to największe atuty naszego lidera. Kilkuletnie doświadczenie i wykształcenie branżowe pozwala mu na rozwiązanie każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji. Współpraca i nastawienie na cel pozwala mu osiągać sukcesy nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym i sporcie.

Foxy – pies biurowy

hau, hau, housefactory 😉

Weronika Pasińska

tel. 570 888 922

pasinska@house-factory.pl

Weronika jest studentką wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Inwestycje i Nieruchomości, co w połączeniu z doświadczeniem zdobytym w naszej firmie pozwala jej efektywnie działać na rynku nieruchomości. Zawsze pełna zapału i chęci do pracy stawia czoła wszystkim oczekiwaniom swoich klientów.

Kamil Wasielczyk

tel. 570 888 136

wasielczyk@house-factory.pl

Kamil został pośrednikiem nieruchomości z pasji. Swoją przebojowością, energią i wiedzą stara się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoją wiedzę stale poszerza studiując kierunek związany z nieruchomościami. Zawsze uśmiechnięty i zmotywowany do pracy. W wolnym czasie wielki fan piłki nożnej.

Patryk Zdych

tel. 730 965 991

zdych@house-factory.pl

Młody, ambitny, zaangażowany. Pomimo młodego wieku prace rozpoczął z pasji i zainteresowania rynkiem nieruchomości. Jego wytrwałość́ i zaangażowanie w każdej sytuacji pozwala na zbudowanie doskonałej relacji i efektywnej współpracy opartej na zaufaniu i szczerości. Pełen zapału i uśmiechu, otwarty na nowe wyzwania, z chęcią̨ rozwiąże nawet te najtrudniejsze problemy klienta. Prywatnie miłośnik piłki nożnej, uwielbia rywalizację i adrenalinę.

Magda Urbańska

tel. 570 888 422

murbanska@house-factory.pl

Twardy, lecz bardzo racjonalny charakter, z nastawieniem na spełnienie dosłownie wszystkich oczekiwań swoich Klientów, jest najlepszą wizytówką Magdy. Nie ma dla niej zadań nie do zrealizowania, co odzwierciedla ilość dopinanych transakcji.

Patrycja Pełka

tel. 730 965 292

pelka@house-factory.pl

Od 13 lat związana z handlem. Dzięki umiejętnościom analizy potrzeb klienta i łatwości nawiązywania kontaktów współpraca z Patrycją to przyjemność. Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza i wypracowane standardy, pozwoliły jej na stworzenie efektywnego modelu współpracy, w którym najważniejsze jest zadowolenie Klientów.

Michał Gąsiorowski

tel. 791 093 363 

gasiorowski@house-factory.pl

Michał całe swoje życie zawodowe poświęcił zajęciom, w których kontakt z klientem to podstawa. Zdobyte w ten sposób doświadczenie, ogromne zaangażowanie i podejście do rynku nieruchomości jako jednej z życiowych pasji gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę, poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie z transakcji. 

Tomasz Michalski

tel. 570 888 233

tmichalski@house-factory.pl

To co charakteryzuje Tomka praktycznie w każdym aspekcie jego życia jest fakt, iż jest kilkunastokrotnym maratończykiem. Niesamowita wytrwałość i stawianie czoła, czasem bardzo trudnym sytuacjom, sprawia, że Tomek idealnie odzwierciedla to czym cała grupa HOUSE-FACTORY wyróżnia się na rynku.

Mariusz Jurczyński

tel. 571 236 834

mjurczynski@house-factory.pl

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego – Kierunek Ekonomia/Inwestycje Kapitałowe. Z rynkiem nieruchomości związany od 2011 roku. Zaczynał w Łodzi, obecnie pomaga znaleźć wymarzoną nieruchomość naszym klientom w Warszawie. Jego specjalizacją są negocjacje. Jak sam mówi: „Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klienta, dlatego przy każdej transakcji wytrwale dążę do znalezienia najbardziej korzystnego rozwiązania zarówno dla sprzedającego, jak i dla kupujących.”

Robert Kornecki

tel. 570 888 655

rkornecki@house-factory.pl

Związany z rynkiem nieruchomości od samego początku swojej kariery zawodowej. Osobiście zbudowana i wykształcona przez niego grupa najbardziej skutecznych specjalistów ds. nieruchomości w Polsce zrealizowała pod jego okiem ponad 1000 transakcji kupna-sprzedaży. Prywatnie urodzony sportowiec, uwielbiający adrenalinę i rywalizację.

Z uwagi na fakt, że nie jesteśmy standardowym biurem nieruchomości, również nie będziemy zaczynać naszej charakterystyki, od tego jak jesteśmy „fajni” i w jak łatwy sposób realizujemy transakcje kupna/sprzedaży/najmu/wynajmu, czym uwielbiają chwalić się nasi koledzy i koleżanki z konkurencyjnych firm.

Podjęcie dobrej decyzji i przeprowadzenie idealnie całego procesu związanego ze zmianą swojego miejsca zamieszkania, to dość wymagające i skomplikowane przedsięwzięcie. HOUSE-FACTORY to zespół przede wszystkim konkretnych i co najważniejsze, skutecznych Doradców, którzy pomogą Ci w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji. Podjęcie słusznej decyzji przy wydaniu kilkuset tysięcy złotych na swoją wymarzoną nieruchomość, to bardzo ważny aspekt życia, w którym warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ludzi takich jak my!

Poniżej indywidualne opisy każdego z naszych Doradców – czekamy, aby Ci pomóc!

Zadzwoń do najbardziej odpowiadającej Ci osoby

Znajdziecie nas na Facebooku, oraz YouTube.

Łódź

Warszawa